Author: b***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Yeah this is nice ,however it’s very short doesn’t seem like it has the inches unfortunately, but it is what it is
Color: Black
Price: 171kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| Net Weight | 244 g |
| Length | 45 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2304284444815925 |
Author: b***5
Date:
Review: Yeah this is nice ,however it’s very short doesn’t seem like it has the inches unfortunately, but it is what it is
Color: Black
Author: p***o
Date:
Review: Too full.. curls not defined.. never buying a wig here again
Color: Black
Author: a***u
Date:
Review: it's really confortable I like it
Color: Black
Author: s***e
Date:
Review: I love the wig is very nice and soft this is my first time buying something from this website and I love it.
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.